MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614046
*
nr 961 4046
Hallbyrå
1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:27:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:15:56
1
100 kr
11/5 14:34:43
2
150 kr
11/5 18:13:48
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
9270 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 77 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:30
-
9277 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm, djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:15
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm, dju..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:40
-
9127 Byrå
rokokostil, Stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:07
-
9181 Skänk
nutida, bemålad. Bredd: 93 cm, djup: 40 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:45
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, vitmålad, 6 lådor. Bredd: 90 cm, djup..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:51
*
Hallbyrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4046
Hallbyrå
1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 17:15:56 | 1 | 100 kr |
11/5 14:34:43 | 2 | 150 kr |
11/5 18:13:48 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
9270 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 77 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:30 -
9277 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm, djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:15 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm, dju..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:40
-
9127 Byrå
rokokostil, Stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:07 -
9181 Skänk
nutida, bemålad. Bredd: 93 cm, djup: 40 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:45 -
8296 Tallboy
Nyrenässans, vitmålad, 6 lådor. Bredd: 90 cm, djup..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:51